ریشیاپ: هملت تپه ای در افق سبز کوه ها

0 Comments

حتماً این جمله قدیمی را شنیده اید: چمن در طرف دیگر همیشه سبزتر به نظر می رسد! افرادی که از ایستگاه های تپه بازدید می کنند ، معمولاً وقتی از مقصد به طرف دیگر نگاه می کنند ، برداشت مشابهی دارند. اگر از دارجیلینگ یا کالیمپونگ بازدید کرده اید ، مطمئناً همان خیره شدن به مناظر جنگلی سرسبز در طرف دیگر را فکر کرده اید. آیا آرزو داشتید یک یا دو روز را در قلب آن مناظر صرف کنید؟ اگر آن زمان دارید ، آن را در سفر بعدی خود تحقق بخشید. دفعه بعد دارجلینگ را ناامید کنید و در Rishyap لانه خود را بسازید. ریشیاپ که در دامان تپه های سبز کالیمپونگ در منطقه دارجیلینگ واقع شده است ، قطعه ای از بهشت ​​روی زمین است که به زیبایی قطعه ای از مناظر کشیده شده روی بوم سفید توسط یک هنرمند زیباست.

ریشیاپ یک دهکده کوانتومی است که در قلب هیمالیای جنگلی و در ارتفاع حدود 8000 پایی قرار دارد. مادر طبیعت این دهکده را بسیار زیبا قرار داده است به طوری که اجرای دیوار سبز  بازدید کنندگان از اینجا منظره 360 درجه ای از Kanchenjhungha پوشیده از برف را می گیرند. از Rishyap می توانید طیف سفید باشکوهی را ببینید که با قله های خواهرش در دو طرف ایستاده است. ممکن است شما نام آنها را ندانید همانطور که بسیاری از مردم نمی دانند. Rishyap مکانی است که از آنجا می توانید آنها را به روشنی Mt Kabroo ، Mt Kokthang ، Mt Pandeem ، Narsingh ، Simvo ، Siniolchu ، Rathung و Talung شناسایی کنید. این یک نمایش باشکوه از طبیعت است که بازدیدکنندگان Rishyap را در طول روز در روزهای روشن مسحور می کند. با خیره شدن به چشم انداز سرسبز آن طرف ، ممکن است دوباره احساس کنید که می تواند از منظره زیباتر برخوردار باشد اما لحظه ای که کره چشم شما یک نگاه اجمالی به دره Neora بیندازید ، یکبار دیگر عاشق ریشیاپ خواهید شد.

Rishyap اگرچه به اندازه نام های افسانه ای مانند دارجیلینگ و کورسونگ محبوب نیست ، اما در چند دوره اخیر شهرت عادلانه ای کسب کرده است و امروز روستای آرام شاهد جمعیتی عادلانه در فصول اوج است. از این رو تعداد هتل های ریشیاپ افزایش یافته است. به غیر از استراحتگاه های زنجیره ای معتبر پذیرایی ، چندین هتل Rishyap با استاندارد عمومی وجود دارد که برای برآوردن نیازهای اساسی گردشگران مجهز هستند. مهمترین چیزی که گردشگران قبل از رزرو اتاق هتل در ایستگاه تپه سعی در اطمینان از آن دارند ، نمای کوه است. همه هتل های ریشیاپ به لطف موقعیت جغرافیایی شگفت انگیز خود ، منظره ای باشکوه از دامنه های پوشیده از برف و دیوار سبز مناظر بی روح را ارائه می دهند. خدمات ارائه شده توسط هتل های عمومی در Rishyap ممکن است از استاندارد بسیار بالایی برخوردار نباشد ، اما مطمئناً اقامتی راحت و راحت را تضمین می کند. برای اطمینان از چشم اندازی زیبا از محیط زیبا ، باید بدنبال هتل در قسمت فوقانی ریشیاپ باشید.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که حمل و نقل در ریشیاپ یک مشکل است ، به دلیل شرایط نامناسب جاده و بنابراین رسیدن به هتل در ارتفاع بالاتر دشوار است. نکته دیگری که هنگام جستجوی دسترسی به محل اقامت در هتل های Rishyap باید بررسی شود این است که آیا آنها اتومبیل هایی را برای گشت و گذار محلی ترتیب می دهند. شما باید در هتلی اقامت کنید که از آنجا می توانید ماشین سوار شوید و به نقاط دیدنی اطراف آن مانند پارک ملی دره Neora ، Lava ، Lolegaon ، Kalimpong و Pedong سفر کنید. پارک ملی Neora Valley یک منظره جنگلی زیبا است که در آن گونه های متنوعی از گیاهان هیمالیا ، پرندگان و حیواناتی مانند Red Panda ، خرس سیاه هیمالیا ، گوزن پارس ، سامبار و گور زندگی می کنند. از نزدیک واقع شده ، گدازه ها و Lolegaon روستاهای بکر و باشکوهی هستند که از آنجا افق تپه ای به همان اندازه نفس گیر می شود ، اگر نه بیشتر.